خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی فکری pc "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی فکری pc

دانلود بازی Satisfactory فشرده برای کامپیوتر – آپدیت جدید

دانلود بازی Satisfactory

دانلود بازی Satisfactory فشرده برای کامپیوتر با حجم 3.9 گیگابایت به همراه ( کرک و آخرین آپدیت بازی ) را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی NEOVERSE فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی NEOVERSE

دانلود بازی NEOVERSE فشرده برای کامپیوتر و با حجم 1.4 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Help Will Come Tomorrow فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Help Will Come Tomorrow

دانلود بازی Help Will Come Tomorrow فشرده برای کامپیوتر و با حجم 685 مگابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Football Manager 2020 فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Football Manager 2020

دانلود بازی Football Manager 2020 فشرده برای کامپیوتر با حجم 3.8 گیابایت و به همراه کرک و آخرین آپدیت بازی فوتبال منیجر 2020 را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Disintegration فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Disintegration

دانلود بازی Disintegration فشرده برای کامپیوتر و با حجم 6.4 گیگابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Morels: The Hunt فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Morels: The Hunt

دانلود بازی Morels: The Hunt فشرده برای کامپیوتر و با حجم 4.2 گیگابایت به همراه آخرین آپدیت و کرک بازی را با لینک مستقیم و نیم بها و رایگان از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Those Who Remain فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Those Who Remain

دانلود بازی Those Who Remain فشرده برای کامپیوتر با حجم 3.7 گیگابایت به همراه کرک بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.