خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی ماجراجویی pc "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی ماجراجویی pc

دانلود بازی Deadfall Adventures فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Deadfall Adventures

دانلود بازی Deadfall Adventures فشرده برای کامپیوتر و با حجم 3.49 گیابایت به همراه کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Remnant: From the Ashes فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Remnant From the Ashes

دانلود بازی Remnant: From the Ashes فشرده برای کامپیوتر و با حجم 23.7 گیابایت ( کرک و آخرین آپدیت ) را میتوانید با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Satisfactory فشرده برای کامپیوتر – آپدیت جدید

دانلود بازی Satisfactory

دانلود بازی Satisfactory فشرده برای کامپیوتر با حجم 3.9 گیگابایت به همراه ( کرک و آخرین آپدیت بازی ) را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Die Young برای کامپیوتر – نسخه فشرده

دانلود بازی Die Young

دانلود بازی Die Young فشرده برای کامپیوتر و با حجم 14.2 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Chernobylite Black Stalker برای کامپیوتر – فشرده

دانلود بازی Chernobylite Black Stalker

دانلود بازی Chernobylite Black Stalker فشرده برای کامپیوتر و با حجم 36.1 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی ENSLAVED Odyssey to the West Premium Edition برای کامپیوتر

ENSLAVED Odyssey to the West

دانلود بازی ENSLAVED Odyssey to the West Premium Edition فشرده برای کامپیوتر و با حجم 5.4 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Wheelman برای کامپیوتر – نسخه فشرده

دانلود بازی Wheelman فشرده برای کامپیوتر و با حجم 4.3 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی ویل من را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Heavy Rain برای کامپیوتر – نسخه فشرده

دانلود بازی Heavy Rain

دانلود بازی Heavy Rain فشرده برای کامپیوتر و با حجم 8.3 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی هوی رین را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.

دانلود بازی NEOVERSE فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی NEOVERSE

دانلود بازی NEOVERSE فشرده برای کامپیوتر و با حجم 1.4 گیابایت همراه با کرک و آخرین آپدیت بازی را با لینک مستقیم و نیم بها از فارس گیم دانلود کنید.