خانه » پیش فرض » دانلود بازی کامپیوتر – جنگی – اکشن – استراتژیکی – ماجراجویی

دانلود بازی کامپیوتر – جنگی – اکشن – استراتژیکی – ماجراجویی

دانلود بازی کامپیوتر

امروزه افراد زیادی به دنبال بهترین دانلود بازی کامپیوتر می باشند و می خواهند بازی های هیجان انگیزی را در کامپیوتر خود نصب کنند. این دسته از افراد برای دانلود بازی کامپیوتر باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشند. یکی از مهمترین این نکات حجم بازی مورد نظر می باشد، که حجم آن باید با گرافیک کامپیوتر هماهنگی داشته باشد.

دانلود بازی کامپیوتر :

امروزه افراد زیادی به دنبال بهترین دانلود بازی کامپیوتر می باشند و می خواهند بازی های هیجان انگیزی را در کامپیوتر خود نصب کنند. این دسته از افراد برای دانلود بازی کامپیوتر باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشند. یکی از مهمترین این نکات حجم بازی مورد نظر می باشد، که حجم آن باید با گرافیک کامپیوتر هماهنگی داشته باشد.

معرفی دانلود بازی کامپیوتر :

شما برای اینکه با انواع دانلود بازی کامپیوتر اکشن، جنگی و کم حجم آشنایی داشته باشید برخی از آنها را معرفی می کنیم که عبارت هستند از :

دانلود بازی کامپیوتر

  1. call of Duty: World at War :

اگر بخواهیم  اولین دانلود بازی کامپیوتر جنگی را نام ببریم بدون شک باید این بازی را معرفی کنیم.  این بازی در پنج نسخه بسیار متفاوت منتشر شده و هر یک از نسخه های منتشر شده آن طرفداران بسیار زیادی دارد. ولی در واقع سری پنجم آن نسبت به نسخه های قبلی طرفداران بسیار بیشتری دارد. وقایع بازی در منطقه اقیانوس آرام است و در این منطقه کشورهای گوناگونی مانند آلمان، شوروی، آمریکا و ژاپن با یکدیگر به جنگ می پردازند. شما با دانلود این بازی در جنگ آنها شرکت می کنید و به عنوان یکی از سربازهای جنگی تاریخ ساز با دشمنان خود به نبرد می پردازید. شبیه سازی این بازی با وقایعی که طبیعی هستند بسیار عالی تدوین شده است و به همین دلیل شما از دانلود بازی کامپیوتر هیجان انگیزی که جنگی است لذت بسیاری خواهید برد.

  1. Battlefield :

این بازی از بسیاری جهات به عنوان بهترین بازی های جنگی شناخته می شود که شما می توانید برای دانلود بازی کامپیوتر اکشن باید این را هم امتحان کنید. یکی از مهمترین ویژگی های اصلی که در این بازی وجود دارد این است که شما به صورت گروهی و آنلاین هم می توانید نبرد خود را آغاز کنید. نبرد هایی که در این بازی به وجود می آید یک ساعت زمان می برد. شما باید بدانید که نقشه های جنگی بسیار زیادی در این بازی وجود دارد و شما وظیفه دارید نقشه های جنگی را ویران کنید. در این بازی می توانید ابزارهای جنگی خود را انتخاب کنید و با هم گروهی های خود به نبرد با دشمن بپردازید.

  1. Decay of Logos :

برای دانلود بازی کامپیوتر و کم حجم می توانید این بازی را نصب کنید و از بازی خود لذت ببرید. این بازی داستان جالبی به همراه دارد و داستان اصلی این است که یک روستای کوچک به دست تعدادی از شوالیه ها نابود می شود. جوانی هم که از اهالی این روستا است برای انتقام گرفتن از شوالیه هایی به نبرد می رود تا انتقام خود و اهالی روستا را بگیرد. در این بازی قلمرویی در دست خواهید داشت که این قلمرو سرشار از صلح می باشد، ولی به دست آشوبگرانی افتاده و وظیفه تان این است صلح را به قلمرو برگردانید.. برای دانلود بازی کامپیوتر این بهترین بازی می باشد که شما می توانید آن را نصب کنید.

  1. ONINAKI :

یکی دیگر از بازی هایی که برای دانلود بازی کامپیوتر اکشن می توانید بر روی کامپیوتر خود نصب کنید این بازی است. از ویژگی های اصلی و مهمی که در این بازی وجود دارد دنیای پس از مرگ، روح و تناسخ می باشد که آنها را مشاهده خواهید کرد. شخصیت های بازی قادر می باشند از دنیای واقعی بازی به دنیای پس از مرگ آن بروند و حتی مراحل بالاتر هم دارد که آنها بسیار خطرناک هستند. شما با دانلود بازی کامپیوتر  و این بازی به دنیای  مردگان خواهید رفت و در راه خود اسرار زیادی را کشف خواهید نمود. در این بازی روح و جن های بسیار زیادی را می توانید مشاهده نمایید که زندگی قبلی خود را هنوز نتوانسته اند ترک کنند و گرفتار هستند. همچنین یکی از ویژگی های دیگر این بازی این است که فرشتگان بسیار زیادی هم در آن وجود دارند که احساسات مردگان و زندگان بازی را کنترل می کنند.

  1. RAD :

برای دانلود بازی کامپیوتر جنگی یکی دیگر گزینه های دیگری که می توانید انتخاب کنید این بازی می باشد. این بازی  را به عنوان یکی از بهترین و درجه یک ترین بازی های سه بعدی کامپیوتری هم می شناسند. در این بازی در سرزمینی حضور دارید که به طور کلی نابود شده و انسان هایی که در آن حضور دارند برای دومین بار به سمت نابودی رفته اند. یکی از ویژگی های جالب بازی این است که، جهان اطراف شما ناشناخته و غریب است و در واقع هرچیزی به نظر عجیب و غریب می باشد. بازماندگان این سیاره باید برای اینکه زنده بمانند به دنبال روش های جدید و ابتکاری باشند. واقعیت بازی بر این اساس می باشد که انسانیت تغییر پیدا کرده و هر انسانی در بازی باید تنها به دنبال سرنوشت خودش باشد.. برای دانلود بازی کامپیوتر جذاب و این بازی شما یک چوب عجیبی در دست دارید و با آن می توانید موجودات اطراف خود را بین ببرید و به سرزمین ها و مراحل جدیدتر بروید.

  1. Masquerade The Baubles of Doom :

اگر می خواهید دانلود بازی کامپیوتر کم حجم را در کامپیوتر خود داشته باشید، بدون شک این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بازی اسطوره های زیادی وجود دارد که هر یک از آنها تیم های قدرتمند و ویژه ای را در دنیا تشکیل داده اند. یکی از این تیم های تشکیل شده قدرت بسیار زیادی دارد و اگر شما در این تیم حضور داشته باشید می توانید بر سراسر سواحل و مناطقی که در بازی وجود دارد حکومت نمایید. یکی از ویژگی های جالب بازی این است که جادوگر دوست شما می باشد و شما به کمک او می توانید تیم های دیگر را پیدا کنید و آنها را نابود نمایید. یکی از مسیرهای پر ماجرا که در داستان بازی وجود دارد و به شما ارتباط پیدا خواهد کرد، ارتش دلقک ها است. هدف اصلی که شما در این بازی دنبال می کنید این است که اجازه ندهید بازی و ارتش دست اهریمن و دشمنان شما بیفتد. اگر شما هم به دنبال دانلود بازی کامپیوتر هیجان انگیز می باشید، می توانید این بازی را در کامپیوتر نصب کنید و از بازی کردن هیجانی خود لذت ببرید.

دانلود بازی از سایت فارس گیم
شما میتوانید در سایت فارس گیم بهترین بازیهای کامپیوتری و اندروید را با لینک مستقیم و کاملا رایگان دانلود نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *